הסכם גירושין

הסכם גירושין – אני דוגלת בגישה ולפיה בטרם הנקיטה בהליכים משפטיים מוטב להשקיע מאמצים בניהול משא ומתן עם הצד שכנגד, במטרה לנסות וליישב את הסכסוך בדרכי שלום והסכמה באמצעות הסכם גירושין כולל. הסדרת מכלול הסוגיות הכרוכות בגירושין במסגרת הסכם גירושין כולל עשויה לחסוך תחושות תסכול ועוגמת נפש, מתחים, וכמובן עלויות כספיות בלתי מבוטלות –כל אלו כרוכים בניהול הליכים משפטיים.

הסכם גירושין יקנה לכם תחושת ביטחון, ודאות ושליטה על חייכם ועל חיי ילדיכם, ויש בו כדי לאפשר לכם לתכנן באופן מושכל ומחושב את עתידכם, באמצעות לקיחת המושכות לידיים וקביעת ההסדרים הכרוכים בגירושיכם (בענייני רכוש, הסדרי שהייה עם הילדים, דמי מזונות וכיוצ"ב). כך, תוכלו לקבוע כיצד ייראה "הדף חדש" שייפתח לכל אחד מכם לאחר הגירושין, ולהימנע מהגברת להבות הסכסוך.   

לא ניתן להפריז בחשיבותו של הסכם הגירושין אשר מעצם טיבו וטבעו הינו הסכם צופה פני עתיד ומכאן נודעת השלכתו על עתידכם שלאחר הפירוד. חשוב לקבל ליווי צמוד ואישי של עו"ד המתמחה בדיני משפחה, אשר יעניק לכם ייעוץ משפטי מקיף באשר לתמונת המצב המשפטית הרלוונטית לנסיבות המקרה שלכם, ובכלל זה ישקף לכם עוה"ד מהן הזכויות והחובות שלכם ושל בן/בת הזוג עם תום הנישואין. 

עוה"ד שייצג אתכם במסגרת ניהול הליך המשא ומתן מול בן/בת הזוג יפעל לשמירה על האינטרסים והזכויות שלכם, ידאג לכך שהצרכים והרצונות שלכם יקבלו ביטוי בהסכם וידאג לניסוח הסכם גירושין הוגן, מקצועי, בהיר (כדי שלא להותיר מקום לפרשנויות שגויות בעתיד) ובעיקר – הסכם המותאם למשפחה הספציפית שלכם.

תנאי לתוקפו של הסכם הגירושין הינו אישורו בפני בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין ומתן תוקף של פסק דין להסכם הגירושין, זאת לאחר שנוכח בית המשפט או בית הדין, כי בני הזוג עשו את ההסכם בהסכמה חופשית ובהבינם את משמעותו ואת תוצאותיו.

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמי גירושין / פרידה וכן בניהול משא ומתן בכלל הסוגיות הכרוכות בפרידה. לתיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות פנו למשרדנו בטל' 054-3056150 או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

בואו נדבר - השאירו פרטים ונתקשר אליכם בהקדם

המידע המופיע באתר אינו בגדר ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא, וכן אינו מהווה טיפול משפטי ו/או תחליף לטיפול משפטי מקצועי.

המידע המופיע באתר כפוף לתיקונים ו/או שינויים אותם יש לבדוק היטב ואין להסתמך עליהם.