איך לבחור עורך דין גירושין

איך לבחור עורך דין גירושין – הליכי גירושין הינם שונים "בנוף" ההליכים המשפטיים, בהיותם מלווים באמוציות ורגשות מעורבים.

תוצאותיו של הליך הגירושין עשויות להיות הרות גורל ולהשליך על המשך חייכם וחיי ילדיכם. לכן, חשוב לקבל החלטות מושכלות ומחושבות תוך קבלת ליווי וייעוץ משפטי מקצועי, תוך התוויית אסטרטגיה ברורה המתאימה לנסיבות המקרה הספציפי שלכם.

מעבר לחשיבות הנודעת למקצועיותו של עורך הדין שילווה אתכם בתהליך ובתקופה משמעותית בחייכם, חשוב שתהיה לכם "כימיה" עם עורך הדין שלכם, על מנת שתרגישו בנוח לשתף אותו בתחושות שלכם, ברצונות שלכם ויחד תוכלו לגבש את המטרות שיש להשיג בהליך המשפטי ולחתור למענן.

עוד בפגישת הייעוץ הראשונה שלכם עם עורך הדין תוכלו להתרשם אם מדובר בעורך דין יסודי, מקצועי ואמין, אך לא פחות חשוב מכך – כדאי שתבחנו האם מדובר באדם שיהווה עבורכם אוזן קשבת ויהיה זמין עבורכם, מאחר ואתם עומדים בפני תהליך לא פשוט המצריך תמיכה רגשית וסבלנות רבה מצד הסובבים אתכם, ובפרט מעורך הדין שלכם.

אז כיצד מוצאים עורך דין לגירושין שעונה על הדרישות הללו?

אם אתם מתכננים לנקוט בהליך גירושין, או שאתם חושדים שבן / בת הזוג שלכם מתכוונים לפתוח תיק גירושין, ודאי שוטטתם בגוגל ובדקתם את הנושאים ה"בוערים" בכם אשר מטרידים אתכם במיוחד.

ייתכן כי שיתפתם חבר/ה או קרוב משפחה בנושא, וביקשתם ממנו המלצה על עורך דין גירושין מומלץ.

איך לבחור עורך דין גירושין – זה בסדר לפנות לעורך דין גירושין שהמליצו לכם עליו, אבל תמיד כדאי לקבל חוות דעת משפטית נוספת בענייניכם, כמו גם הצעת שכר טרחה נוספת שאולי תהא נוחה יותר עבורכם.

בנוסף לכך, מאחר ומדובר בתחושת אינדיווידואלית, ייתכן שדווקא עם עורך הדין עליו קיבלתם המלצה לא תרגישו את "חיבור" והתחושה שהוא קשוב לצרכים שלכם ולטענות שלכם, בעוד שעם עורך דין אחר אתם עשויים להרגיש אחרת.

לכן, הקדישו מאמץ על מנת למצוא את עורך הדין שלתחושתם ייתן לכם את השירות המקצועי, האמין, והטוב ביותר.

עורך דין לגירושין עתיד ללוות אתכם זמן לא מועט, ולעיתים כמה שנים. בחרו אותו בתבונה.  

איך לבחור עורך דין גירושין

בואו נדבר - השאירו פרטים ונתקשר אליכם בהקדם

טל פריינטה – עורכת דין ומגשרת לעינייני משפחה

המידע המופיע באתר אינו בגדר ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או לכל ייעוץ מסוג שהוא, וכן אינו מהווה טיפול משפטי ו/או תחליף לטיפול משפטי מקצועי.

המידע המופיע באתר כפוף לתיקונים ו/או שינויים אותם יש לבדוק היטב ואין להסתמך עליהם.